Apartamenty w standardzie domów jednorodzinnych!

  • 14 apartamentów w standardzie domów jednorodzinnych
  • Apartamenty o pow. od 174 do 204 mkw. z balkonami i tarasami
  • Każdy z apartamentów ma swoją własną, ogrodzoną działkę, nawet do 465 mkw !
  • Możliwość urządzenia własnego ogrodu
  • Bezpieczne, zamknięte osiedle w zacisznej, zielonej okolicy na obrzeżach Parku Północnego w Tychach, a jednak wciąż w centrum miasta.
  • Łatwy i szybki dojazd do dróg w kierunku Katowic, Mikołowa, Oświęcimia czy Bielska­ Białej. Wszędzie jest blisko!

Wyjątkowe osiedle w niezwykłym miejscu

Osiedle Park Trzy Stawy zaprojektowane zostało z myślą o osobach  marzących o ciszy i spokoju, jednocześnie nie chcących rezygnować z bliskości kina, ulubionej restauracji czy sklepu. To miejsce, które łączy ze sobą bliskość natury z możliwością korzystania ze wszystkich ofert wielkomiejskiego życia oraz łatwością dojazdu do okolicznych miast.

Osiedle tworzy 14 apartamentów w standardzie domów jednorodzinnych, wybudowanych w 4 szeregach. Apartamenty mają powierzchnię od 174 do 204 metrów kwadratowych. Dodatkowo każdy właściciel będzie miał do dyspozycji garaż, a także przestronny ogród, który zapewni domownikom pełen komfort i poczucie intymności. Układ funkcjonalny mieszkań ma odzwierciedlenie w bryłach budynków: część dzienną stanowi parter, natomiast pierwsze piętro zaprojektowane zostało tak, aby umożliwić indywidualną aranżacje przestrzeni  (stanowić część nocną). Część apartamentów posiada także antresolę, która idealnie nadaje się na sypialnię lub domowe SPA.

Stawiamy na bezpieczeństwo i wygodę

Całe osiedle jest ogrodzone, aby zapewnić jego mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. Wjazd na teren poszczególnych zespołów apartamentów ograniczają elektrycznie przesuwne bramy z furtkami dla pieszych. Do apartamentów prowadzą natomiast, aż cztery wewnętrzne drogi, które połączone są z ulicą Trzy Stawy.

Zadbaliśmy o każdy szczegół

Do zaprojektowania „Parku Trzy Stawy” zaprosiliśmy najlepszych - to wielokrotnie nagradzane biuro projektowe Medusa Group. Park Trzy Stawy to nowoczesne rozwiązanie architektoniczne, w apartamentach zaprojektowano ponadstandardowe witryny okienne, które nie tylko zapewniają optymalne oświetlenie pomieszczeń w ciągu dnia, ale również dają poczucie elegancji i wyjątkowości.

Park Trzy Stawy to nie tylko wysoka jakość architektury, użytych materiałów oraz wykonania. To także wiele ponadstandardowych udogodnień, rzadko spotykanych w tego typu inwestycjach na terenie Śląska. Wybudowane już budynki oferowane są w standardzie deweloperskim, z przyłączami, ogrodzeniem oraz elementami małej architektury. Szczegółowa specyfikacja materiałów oraz opis standardu zobacz można w zakładce INFORMACJE.

Tradycja i doświadczenie

Osiedle „Park Trzy Stawy” jest dziełem spółki Oriens Development. To wspólna inicjatywa firmy Concret - mającej za sobą 24 lat tradycji w robotach budowlanych i inwestycjach pod klucz, oraz grupy Oriens - szwajcarskiej grupy kapitałowej, która w Polsce aktywna jest od kilkunastu lat.